Fičí logo Fičí
Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Harabin, Blaha a Vysoká škola života. 5 kníh, na ktoré by ste sa začiatkom roka mali vykašľať (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Musím sa

priznať, že som nikdy nemal v úmysle kúpiť si tzv “knihy” od Harabina alebo Blahu kúpiť. Stará mama mi zakázali čítať somariny od duševne postihnutých úchylákov.
 
Hodnoť

Vážení smetiari!

Kto vám udelil patent na pravdivé videnie sveta? Nechajte to na čitateľoch, nech sa rozhodnú, čomu budú veriť a čomu nie. Nediktujte nám, čo máme čítať!
 

 

Tak ako, už si prečítal čo ti v SME nakázali? Lebo keď nie tak príde trest v podobe....Uf, veď žiadny trest neexistuje, to sú špiny že ti nechajú slobodnú voľbu čítať a myslieť si čo chceš
 

 

Pfuuu a odkial mas ze ti to diktuju???
 

 

Ja som im udelil patent na pravdivé videnie sveta ako notifikovaná osoba na posudzovanie zhody názorov s pravdou, autorizovaná Inštitútom celosvetovej pravdy Svätého Györgyh Schwartza. Nejaký problém?
 
Hodnoť

Blaha a haraburdun

To by som zaradil k zivotopisu gasparka gasparovica ex(niemojho)prezidenta. Sa to teraz predava za o,20eura
 

 

Haraburdun :))))))
 
Hodnoť

Výber je myslený vážne?

Noam Chomsky, je podĺa autora v kategórii "ačohentistický konšpirátor", kdežto pani Alvaro je autor odborník. Pani, ktorá je mimo iné konzultant pre hybridné hrozby, ktorá je známa svojimi čudnými kontaktami a chorobnou rusofóbiou, to je podĺa autora ten správny výber. No neviem, ale to je tak trochu ako z filmu Pelíšky. "Pŕíkaz znel jasne.."
 
Hodnoť

ze vobec toto

berie niekto vazne ...
 
Hodnoť

Plán Bratislava je nepodarený vtip

Plán Bratislava je programové vyhlásenie tretieho sektora pre obsadenie bratislavského magistrátu. Teraz je tam +200 miest - toľko ich pribudlo od nastúpenia Valla. Obsadili ich treťosektorovci na účelovo vymyslených pozíciách podľa tohto plánu, ktorým už nestačia na živobytie bez roboty granty od sponzorov a preto sa rozhodli prilepšiť si z mestských peňazí, teda verejných zdrojov. Môžu si s Blahom podať ruky, lebo robia to isté len to zakrývajú inými rečami.
 

 

Ach, boze moj.
 


Najčítanejšie na Fičí.sk