Fičí logo Fičí
Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

10 kníh s politickou tematikou, ktoré môžete darovať známym pod stromček (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

cisty vyber

kamosov z mokrej stvrte. Keby za komanca politruk vyberal odporucane citanie pre pracujuci lud, definicny obor a obor hodnot by sa v podstate/metode nijako neodlisovali od tohoto.
Este ze SME vypisuje o "kritickom mysleni" a pritom nedokaze ponuknut jednu jedinu knihu od niekoho so slnieckovo-nechvalenymi nazormi
 
Hodnoť

ako by to jede povedal vaším slovníkom

Skutočne politicky a ideovo vyvážený výber.

Z tohto sortimentu si môže pod vianočný stromček vybrať už len nejaký zmagorený mameluk s IQ hojdacieho koňa, ktorý nie je schopný si vidieť ďalej od nosa a stačí mu pokyn na hlasovanie, ktorý dostane zo strany masmédií alebo "demokratickej" opozicie.

Nikto nie je ideálny, ale len trošku súdnosti pri tom výbere by nebolo bývalo zaškodilo. To však zo strany liberálnej zberby čakať nemožno. Svet podľa predstáv dnešných slušných a tolerantných eurohujerov a demokratov sa začína podobať svetu knižiek "1984" a "Farma zvierat" alebo druhej polovice tridsiatych rokov v boľševickom Sovietskom zväze alebo hoci aj 50. rokov v Československu. Už aby ste pomaly začali fyzicky likvidovať všetkých protivníkov. Však jeden taký ohlúpnutý, novodobý Pavka Morozov z údajne "elitného" gymnázia sa už na Facebooku na to chystal.

No a keď niečo napíše puncovaný boľševik Marián Leško s ukončeným vzdelaním v odbore "vedecký komunizmus" (dnes už kovaný demokrat) tak to skutočne musí byť perla. Ešte tam zabudli prifariť niečo od Grišu Mesežnikova (špecializácia "marxizmus-leninizmus"), prípadne z odboru "rodové štúdiá",čo je tiež rovnaká paveda.
 


Najčítanejšie na Fičí.sk