SME
Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Knižný antivýber: 8 kníh, na ktoré by ste sa toto leto mali vykašľať (+ alternatívy) (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

To vážne takáto "literatúra" vychádza ? Kto to preboha kupuje ? Cieľová skupina predsa nemá peniaze, a už vôbec nie na knihy. A nevedia čítať.
Golan Trevize
< 1 2

 

Realne tie vydavatelstva niekto sponzoruje - nejaky "Slovansky Soros" alebo "nacisticky Soros" prosto niekto, kto chce, aby taka literatura vychadzala - aj ked neviem kto ju kupuje. Mozno teda ju niekto kupuje, ale kto ju cita to fakt ani ja netusim, lebo tak daleko sa kupujuci nemusi dostat.
 

 

Tiež som toho názoru, že ide o "sponzoring". Ale nedelil by som to na "slovanské" a "nacistické". Pravdepodobne peniaze na oba druhy prichádzajú z jedného zdroja, uprostred Moskvy.
 
Hodnoť

 

V roku 1989, po skočení socialistickej cenzúry, nás média presviedčali, že odteraz už budú občania dostávať všetky informácie a názor si vytvoria sami.

Odporúčal by som občanov vzdelávať a tí už ľahko prídu na to, čo je pravda a čo nezmysly.

Lenže to by sme nesmeli robiť nezmyselné reformy, inklúziu a vyhodiť z osnov podstatné učivo.
 
Hodnoť

 

Nemám záujem venovať pozornosť ani jednej z uvedených kníh, len si užívam iróniu toho, že web, ktorý už od roku 2015 tára o "vojnových" utečencoch mi ide sprostredkovať akékoľvek odporučenia aby som niekomu neskočil na lep :D ...
 

K++

Bingo
 
Hodnoť

o čom je tento článok

Nečítajte cudziu propagandu iba tú našu? Alebo čo tým chcel autor povedať. Mimochodom tie knihy, ktoré si nemám prečítať, tak pokiaľ by som si neotvoril tento článok, tak ani neviem, že také knihy existujú.
 

K++

Bingo
 
Hodnoť

Čudujem sa

Mne celý tento článok príde strašne smiešny. Robiť anti zoznam a alternatívy.
Veď lepšia alternatíva by sa dala priradiť skoro ku každej knihe, alebo ku každej. Keďže ide o subjektívne vnímanie zostavovateľa anti rebríčka a alternatív.
Autor recenzuje knihy, ktoré necital(o tom nepochybujem) co je tiež celkom srandovné.
To ze v alternatívach bol holokaust ci antiPutin chápem, ale trošku ma sklamalo ze keď už dal povinnú jazdu vynechal aj nejakú antiTrump knihu a nejaku transgender.
Inak všetko ako ma byt.
 

K++

Bingo
 
Hodnoť

 

Aj táto debata v reakciách na článok potvrdzuje, že veľa ľuďom žalostne chýba finančná gramotnosť.
 

< 1 2