Tieto vtipy sú omnoho lepšie ako nudné finále Ligy majstrov

Vyhral ho, samozrejme, Harabin.

Futbalový svet pozná nového šampióna. Futbalisti FC Liverpool zvíťazili v sobotňajšom finále Ligy majstrov 2018/2019 nad Tottenhamom Hotspur 2:0.

Anglický tím tak na tróne pre európskeho klubového šampióna nahradil Real Madrid.

Prečítajte si tiež: Liverpool vyhral Ligu majstrov, Tottenhamu nedovolil streliť ani jeden gól Čítajte

Skóre otvoril už v 2. minúte egyptský útočník Mohamed Salah z penalty, ktorú slovinský rozhodca Damir Skomina nariadil po 24 sekundách za ruku Moussu Sissoka v šestnástke. V 87. minúte vytúžený triumf Liverpoolu spečatil Divock Origi.

Fanúšikovia na sociálnych sieťach sa však sťažovali, že išlo o nudný zápas a jeho najzábavnejší moment nastal hneď v prvých minútach po úvodnom hvizde.

Na ihrisko vbehla sporo oblečená blondína a s úsmevom kľučkovala pomedzi hráčov, až kým ju nespacifikovala usporiadateľská služba. Hrozí jej vysoká pokuta a doživotný trest vstupu na významný futbalový zápas. Podľa serveru dailymail.uk. išlo o ruskú modelku a začínajúcu herečku Kinsey Wolanski.