ABBA aj IKEA. Internet sa baví na prehre Švédska s Nemeckom

Z Kroosa sa stal nový záchranca Pobrežnej hliadky.

Prečítajte si tiež: Nemci odvrátili pohromu v 95. minúte, otočili zápas proti Švédsku Čítajte

Všetky informácie o MS vo futbale 2018 nájdete tu >>

Nemeckí futbalisti sa v sobotu pohrali s nervami svojich fanúšikov.

V zápase F-skupiny MS vo futbale 2018 sa im síce podarilo vyhrať nad Švédskom 2:1 a ostali v hre o postup do osemfinále, nebola to však prechádzka ružovou záhradou.

Obhajcovia titulu síce mali na ihrisku prevahu, v 32. minúte však skóre otvoril Ola Toivonen.

Nemci vďaka Reusovi vyrovnali, a hoci prišli o Boatenga, ktorý dostal dve žlté karty, nakoniec sa im v šokujúcom závere podarilo streliť víťazný gól.

Nemecko spasil v 95. minúte parádnym oblúčikom Toni Kroos.

Načítavam video...

A fanúšikovia prišli na to, že gól vyzerá omnoho lepšie, keď pri ňom hrá pieseň z Titanicu.

Každý to prežíval po svojom.

Ľudia na sociálnych sieťach si robili srandu najmä zo švédskych fanúšikov, ktorých spájali so známym obchodom s nábytkom IKEA či kapelou ABBA.

Zamestnanci Ikey si užívajú výlet

Ako vidí svet švédskych fanúšikov

Toto je pre Švédsko najväčšie sklamanie, odkedy sa rozpadla ABBA

Zistenie roka: Mimoni sú fanúšikovia Švédska

Minúta ticha za všetkých, ktorí nepozerali tento zápas.

Majitelia Mercedesov a BMW vo Švédsku po zápase.

Gól Nemecka v 95. minúte je ukážkou toho, ako študenti odovzdávajú zadania.

Nemci boli naposledy takíto vzrušení, keď napadli Poľsko.

Mitch "Kroos" Bjukenen

Novej verzie sa dočkal slávny výrok anglického reprezentanta Garyho Linekera.

Ten kedysi povedal, že futbal je jednoduchá hra: 22 chlapov sa 90 minút naháňa za loptou a nakoniec vždy vyhrajú Nemci. Po zápase so Švédmi však svoj výrok upravil:

"Futbal je jednoduchá hra. Dvadsaťdva mužov sa naháňa 82 minút za loptou, Nemcom potom jedného hráča vylúčia, takže zvyšných 13 minút naháňa loptu už len 21 chlapov. A na konci Nemci jednoducho nejako zvíťazia.

Ďalšie futbalové vtipy nájdete tu.

Prečítajte si tiež: Argentínsky brankár je na smiech. Takto sa na jeho chybe baví internet Čítajte