Doktor zverejnil video chlapca, ktorý prehltol píšťalku. Teraz ho mrzí, že sa ľudia smejú

Doktor zverejnil video chlapca, ktorý prehltol píšťalku. Teraz ho mrzí, že sa ľudia smejú

Vydané 3.10.2017 o 16:31

Lekár chcel videom varovať rodičov pred hračkami s malými časťami.

Poznáte ten pocit, keď máte nádchu a pískate pri dýchaní nosom? Tento chlapec je na tom ešte horšie - namiesto pískania rovno trúbi.

Osemročný chlapec z Argentíny totiž náhodou zhltol píšťalku z detskej trúbky. Odvtedy pri každom nádychu trúbil a aby mu píšťalku vybrali, museli ho operovať. Z videa je jasné, že chlapec sa na tom vôbec nezabáva.

Video zverejnil 26. septembra jeho doktor Santiago Gomez Zuviría, aby upozornil rodičov na to, aby si dávali pozor, s čím sa hrajú ich deti.

Aj keď sa na videu mnohí bavia a za niekoľko dní nazbieralo viac ako 9 miliónov pozretí, doktor zdôrazňuje, že ho nezverenjil pre pobavenie. "Mojím jediným zámerom bolo upozorniť ľudí na to, akému riziku sú vystavené deti pri hračkách, ktoré nemajú osvedčenie o bezpečnostnosti. Bohužiaľ, sú aj takí ľudia, ktorí toto video škodoradostne šíria, preto chcem poprosiť mojich kamarátov a followerov, aby nahlasovali tie príspevky a fotky z videa, ktoré si robia srandu zo situácie, ktorou si tento chlapec prešiel," napísal doktor na Facebooku.

Operácia bola úspešná a chlapec už našťastie viac netrúbi.

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež:Talianke sa už nechcelo čakať na princa na bielom koni. Vydala sa radšej sama za seba

Najčítanejšie na Fičí.sk

Ďalšie na Fičí.sk

Čo tak ešte jeden článok ?