Barcelona si vystrieľala štvrťfinále Ligy majstrov. Tieto vtipy sú lepšie ako herecký výkon Suáreza

Zázračný výsledok Barcelony baví futbalových fanúšikov aj po zápase.

Futbalovému klubu FC Barcelona sa včera podaril zázrak. Napriek tomu, že v prvom zápase na ihrisku súpera prehral 0:4, si zaistil postup do štvrťfinále futbalovej Ligy majstrov.

Prečítajte si tiež: Barcelona sa postarala o zázrak, vyhrala 6:1 a postúpila Čítajte

Mnohí si mysleli, že všetko je už stratené, keď bol dve minúty pred uplynutím riadneho hracieho času stav 4:1. Barcelone sa však v nadstavenom čase podarilo streliť ešte dva góly a postarala sa tak o najväčší obrat v dejinách Ligy majstrov. S výsledným skóre 6:5 postúpila do štvrťfinále.

Reakcie internetu na seba nenechali dlho čakať.

Zhrnutie zápasu Bacelona - PSG

Výkon hodný Oscara

A Oscara dostáva...

Fanúšikovia Barcelony dnes

Okamžite mi pomôžte nájsť tohto chlapíka.

Ak dnes Barcelona otočí skóre a kvalifikuje sa do ďalšieho kola, dám si tú námahu zasadiť marihuanu na policajnom riaditeľstve a polievať ju každé dve hodiny!

Cítim sa naozaj previnilo za to, že som poslala svojho syna do postele 15 minút pred koncom zápasu, keď žobronil, aby ho mohol celý dopozerať...

Vitajte v klube comebackov! Gratulujeme vám k neuveriteľnej výhre.

Comeback Barcelony je ešte lepší s hudbou z Titanicu.

Messi, ak mi donesieš svoj dres, dám ti moju ženu.

Ninjovia dusia Luisa Suáreza počas zápasu.

Viem, aký to je pocit, kámo.

Prečítajte si tiež: Čo je za najväčším obratom všetkých čias? Sporné penalty a potlačené egá Čítajte