Denník emancipovanej manželky: Bizarné vianočné hity, ktoré nám na sviatky nesmú chýbať

Denník emancipovanej manželky: Bizarné vianočné hity, ktoré nám na sviatky nesmú chýbať

Vydané 19.12.2016 o 15:34

Politiku nesledujem, ibaže by si konečne vstúpili do svedomia a urobili nejaký vianočný remix.

Nehanbím sa za to, že sa s manželom zabávame na rôznych primitívnych videách. Úprimne milujem všetkých farmárov hľadajúcich ženu, matky, ktoré chcú oženiť svojich synov a vymenené manželky (škoda konca Srdcových záležitostí).

Podobné bizarnosti samozrejme nesmú chýbať ani pod vianočným stromčekom, alebo ako by MC Erik povedal: "Lebo vianočný čas je Christmas time." Ak by ste náhodou nevedeli.

Každý má rád mačičky...

Keď ste žena po tridsiatke, už vás na nete zaujímajú len roztomilé mačičky, deti a politika. Politiku nesledujem, ibaže by si konečne vstúpili do svedomia a urobili nejaký vianočný remix.

... darčeky...

...aj rolničky.

Na československú nôtu

Ak ste očakávali "Tži vožíšky pro Popelku", musím vás sklamať. Po tých rokoch mi tá skladba lezie na nervy, aj keď Popoluška bola jediná emancipovaná princezná/deva z rozprávok. Zvyšné tupelá si brali hneď prvého, ktorý sa im priplietol do cesty. Dobre, trošku som odbočila.

Okrem toho, viete, že Miro Jaroš vydal vianočný album? Keby ste ma raz plánovali mučiť, púšťajte mi ho dookola, prípadne ma vezmite na jeho koncert. Stredoveké tortúry sú proti nemu nič.

Na Vianoce nesmie chýbať trošku starej dobrej klasiky...

Na záver ešte jednu zahraničnú...

...jednu dobrú...

... ešte jedny mačičky...

...a utekám upratovať. Sakra!

Štastné a veselé wigažigulé...

Najčítanejšie na Fičí.sk

Ďalšie na Fičí.sk

Čo tak ešte jeden článok ?