Takéto kartičky by sa zišli všetkým vysokým ľuďom, ktorých nebaví odpovedať stále na tie isté otázky

Takéto kartičky by sa zišli všetkým vysokým ľuďom, ktorých nebaví odpovedať stále na tie isté otázky

Vydané 7.10.2016 o 10:52

Ani nízki ľudia by nepohrdli vlastnou verziou.

Nadpriemerne vysokí ľudia sa celý život stretávajú s tými istými otázkami, ktoré im poriadne lezú na nervy. Aké je tam hore počasie? Hráš basketbal? 

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež:Vysokého mládenca príhody a skúsenosti: 13 odpovedí na otázky, ktoré sa všetci pýtajú vysokých ľudí

17-ročný stredoškolák Logan, ktorý je vysoký dva metre, našiel spôsob, ako tomu predísť. Rozdáva informačné kartičky všetkým, ktorí sa ho tieto otázky opýtajú. 

Loganova spolužiačka Heather, ktorá s ním robila na skupinovom projekte, uverejnila tento tweet:

"Chalan, s ktorým robím na skupinovom projekte, je šialene vysoký. Keď som sa ho opýtala na jeho výšku, vybral peňaženku a podal mi toto."

Logan hovorí, že nápad dostal vďaka obrázku, ktorý pred niekoľkými rokmi videl na stránke iFunny. Karty kúpil na internete, za 100 kusov zaplatil 10 dolárov. Hovorí, že to bola doteraz najlepšia investícia v jeho živote, keďže každý deň sa ho na výšku opýta viac ako päť ľudí a míňajú sa mu dosť rýchlo. 

Heather pre stránku Select All povedala, že ju prekvapilo, že jej tweety sa stali virálnymi, zatiaľ čo Logan len dúfa, že mu novonadobudnutá popularita pomôže získať v skupinovom projekte dobrú známku.

 

Najčítanejšie na Fičí.sk

Ďalšie na Fičí.sk

Čo tak ešte jeden článok ?