Toto je 18 najúspešnejších slovenských youtuberov. Poznáte ich?

Toto je 18 najúspešnejších slovenských youtuberov. Poznáte ich?

Vydané 19.5.2016 o 10:13

Goga a Expl0iteda určite poznáte, ale čo ďalší?

1. Gogoman - 1 340 317 odberateľov

Najznámejší slovenský youtuber. Jeho hlavný kanál Gogoman TV je dlhodobo prvým najodoberanejším kanálom v českej a slovenskej časti YouTube. Jeho tvorba pozostáva hlavne z letsplayov, čo je živé komentovanie hier, a vlogov - videí, v ktorých youtuber rozpráva o určitej téme. Napríklad o susedských vzťahoch.

2. Exploited - 562 260 odberateľov

Youtuber, ktorý testuje na ľuďoch vonku rôzne sociálne experimenty. Známe je napríklad jeho video Pusa alebo paralyzér.

3. Menameselassie - 386 530 odberateľov

Začínal ako hráč hier, teraz tvorí pestrú škálu videí. Od ochutnávok jedál až po najdebilnejšie sexuálne zákony na svete.

4. LucyPug - 265 192 odberateľov

Gogova frajerka. Normálne sa volá Lucia, no má psa, mopslíka, ktorý sa po anglicky povie pug. Preto LucyPug. Vo videách rozpráva napríklad o móde, mejkapoch, chlapoch, skrášľovacích výrobkoch, baliacich metódach, ženských problémoch, varení a pečení či nových produktoch pre zlepšenie výzoru.

5. To je ten náš Matúš - 228 918 odberateľov

Exploitedov kamarát. Často sa vyskytujú spolu vo videách pri najrôznejších srandičkách, prankoch, testoch, výzvach. Má peknú BFF Bašku.

6. Moma Horňáková - 151 340 odberateľov

Exploitedova frajerka. Jej videá sú podobné tým, ktoré vyrýba LucyPug, no Moma sa zaoberá aj serióznejšími témami. Ako napríklad vo videu o zapredaných youtuberoch. 

7. Duklock - 92 456 odberateľov

Ďalší hráč. Herná komunita je sama osebe veľmi zaujímavá. Človek by neveril, že niekto sa môže dissovať kvôli návodom ku hrám.

8. MichaelAverage - 55 202 odberateľov

Opäť hráčsky youtuber. Kedysi robil letsplaye, no ako sám hovorí, momentálne sa venuje hlavne hre World of tanks. Hry sú jeho vášeň.

9. Restt 47 515 odberateľov

Gamer do tretice. Svoje videá okoreňuje komentármi ku všetkému, čo sa deje okolo. Hráva rôzne hry od NHL po GTA, najčastejšie však Counter Strike.

10. Roman Dragula - 39 295 odberateľov

Má svoju Jou Show, v ktorej prezentuje najzaujímavejšie videá z internetu doplnené vtipnými hláškami.

11. Evžen 21 747 odberateľov

Veľmi svojský youtuber s osobitým prístupom k všetkým ostatným youtuberom. No je vtipný. 

12. Baštrng - 8 626 odberateľov

Projekt herca Michala Kubovčíka, ktorý v spolupráci s režisérom Karolom Vosátkom a hudobným skladateľom Jurajom Haškom ponúka svojský pohľad na vybrané témy učiva v škole.

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež:Baštrng – vyslyšaná modlitba študentov. Herec Michal Kubovčík spravil z učenia zábavu

13. Rudolf Vasky - 8 199 odberateľov

Sám seba nazýva truth seeker – hladač pravdy. Spolupracuje s Martinom Daňom z Ginnu. Vo videách sa negatívne vyjadruje o všetkých možných politikoch, podnikateľoch, finančných skupinách, neobjektívnych novinároch, zapredaných lekároch... a kradne bojlery.

14. Matej Zrebný - 5 076 odberateľov

Matej tvorí vine videá na najrôznejšie témy. Napríklad o tom, ako to vyzerá, keď si kúpiš nové topánky. 

15. Kvietkovci - 3 189 odberateľov

Rodinný kanál skladajúci sa z členov rodiny - mama Andrea, otec Marek, dcéra Sofia a čivava Lola. Je to prvý slovenský denný vlog. Kvietkovci pridávajú nové video každý deň o 20:00 večer.

16. Inferno na polici - 2080 odberateľov

Videoblog o knihách, ktoré sa umiestňujú na popredných priečkach v slovenských kníhkupectvách. Napríklad aj o tej o Gogovi.

17. Stoned Cocks - 1 769 odberateľov

Na stránke majú chalani napísané "Komediálne videá plné nevhodného a zvráteného humoru".

18. Ahoj Slovensko - 1722 odberateľov

Reportér Hugo a kameraman Maťo sa v uliciach Bratislavy pýtajú otázky na najrozličnejšie témy. Pre Fičí natočili aj testy vína, napolitánok či piva.

 

Najčítanejšie na Fičí.sk

Ďalšie na Fičí.sk

Čo tak ešte jeden článok ?