SME

Reportáž: Boli sme sa pozrieť na mužský striptíz a je to zážitok, na ktorý len tak nezabudneme

Reportáž: Boli sme sa pozrieť na mužský striptíz a je to zážitok, na ktorý len tak nezabudneme

Nabudúce nezabudnúť na podbradníky!

Uprostred večera posadil moderátor na stoličku dievča z publika a povedal, že mala radšej vyhrať slečna v nohaviciach. „Ale tvoja suknička ti pri tomto predstavení vôbec nebude prekážať,“ zašepkal jej do uška a na pódiu ho vymenil striptér Niko, príslušník SWAT komanda. Jeho vystúpenie bolo skoro ako vystrihnuté z filmu Magic Mike.  Slečnu zdvíhal, hádzal ňou, opieral sa a obtieral sa o ňu , hladkal ju, nechal sa hladkať.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Ale nepredbiehajme. 

Každý večer začína výberom správneho outfitu. Zuzka zvolila štýl „slutty rockstar“ a Reňa zas „dievčatko zo základky“. Dali sme to teda ako „mamka s dcérkou“ a cestou sa ešte zastavili pred pizzerkou po dva trojuholníky. S plným žalúdkom pripraveným na welcome drink sme sebavedomo napochodovali pred Masquerade Club. Kým sme čakali v rade, prešiel okolo nás nejaký muž, očividne jeden zo striptérov. V tom momente sme hneď pochopili, že akékoľvek predošlé obavy z tohto večera isto nebudú naplnené.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Zuzka dúfala, že sa vystúpenie bude aspoň trochu blížiť k filmu Magic Mike a výkonu Channinga Tatuma. Čiže chcela vidieť chlapov s božskými telami, pohybmi a schopnosťou zaujať. Reňa film nevidela a preto s predsudkami čakala  nechutných naolejovaných chlapov v tangáčoch, odporné tančeky a pohyby panvou. Jednoducho si bola takmer istá, že sa jej to nebude páčiť.

Usadili sme sa do VIP boxu, ktorý bol asi dva metre od pódia. Začali sme sa celkom obávať, že ak sme tak blízko, tak nás isto vytiahnu hore na pódium. To sme ešte netušili, že priestor medzi nami a pódiom vyplnia desiatky nadržaných žien a my budeme v konečnom dôsledku smutné, že sme na tom pódiu neskončili.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Toto sú 4 typy žien, ktoré uvidíte na striptíze

Obyčky (rozumej, tie čo si nekúpili VIP) stáli za zábradlím a my sme si zatiaľ v našich škraboškách popíjali welcome drink a jedli tapas (preklad pre obyčky: jednohubky). Popri týchto bohémskych činnostiach sme si stihli urobiť aj prieskum o typických návštevníčkach takýchto akcií:

1. Udržiavaná, vypimpovaná štyridsiatnička v priliehavom tope s leopardím vzorom a špicatými umelými nechtami. Ak sa v jej blízkosti ocitne obsluha hore bez, tak si ho minimálne trikrát premeria odhora dole a popritom si zmyselne zahryzne do pery. Typická veta, ktorú takáto žena vysloví: „Potom to poriadne odfoť, nech sa máme doma na čo pozerať.“

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

2. Postaršia dáma trochu pri sebe s účesom, ktorý si ešte pamätá začiatky kariéry Heleny Vondráčkovej. Je tu so svojou krajšou kamoškou z prvej skupiny, ktorá sa predrala dopredu. Tento typ ženy však stojí úplne vzadu a z celého striptízu vlastne nič nemá. To nič Agnežka, možno o rok konečne uvidíš holého chlapa! Prvýkrát v živote.

3. Dvadsaťročná babenka, ktorá sem došla so skupinou svojich kamošiek. V zásade celkom normálne baby, až kým sa neopijú a nezačnú tancovať zmyselné tančeky na pódiu počas prestávky medzi striptízmi. Pred kým sa predvádzaš v klube, kde je mužom zakázaný vstup do polnoci?

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

4. Nevesta. Bola tu síce iba jedna, ale nevesty sa tu vždy vyskytnú. A pretože sú nevesty, tak zvyčajne dostanú aj súkromný striptíz. Mrchy.

Videli sme zadok aj polovičku penisu

Viete, ako sa o mužoch hovorí, že sú to úchylné prasatá? Pre ženy to platí dupľom, keď sa ich zlezie 200 v stiesnených priestoroch, kde sa nachádza dokopy asi 7 polonahých mužov. Ženy strácajú zábrany a stávajú sa z nich zvery poháňané presladenými miešanými nápojmi.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hneď ako do rozvášneného davu vojde polonahý čašník, ženy začnú ručať, chytať sa ho a fotiť sa s ním. Čašník to zvláda s úsmevom na perách a dokonca si to aj užíva. Možno s nejakou odíde aj domov. Prepáč Agnežka, ale ty to nebudeš. Tebe budú celý večer iba tiecť sliny.

„Dúfam, že ste všetky dostatočne opité na to, čo práve uvidíte,“ zaznieva od DJ-ského pultu o pol jedenástej. Prvá choreografia striptérskeho dua Kenzo a Diego 001, profesionálov z Francúzska a Slovenska, nás necháva s mierne pootvorenou sánkou. Páni si počas skvelého tanca roztrhli tielka a hodili ich do obecenstva, čím spôsobili davovú psychózu. O chvíľu však ženy zabudli na blbé tielka, pretože na pódiu sa začali rozopínať opasky. Chlapci však nič neukázali a s úsmevmi odbehli do zákulisia. To najlepšie si totiž nechávali na koniec večera.

SkryťVypnúť reklamu

Prvá interakcia s publikom nastala pri ďalšom tanci, keď sa na pódium dostala prvá slečna. Moderátor ju posadil na stoličku a povedal, že mala radšej vyhrať slečna v nohaviciach. „Ale tvoja suknička ti pri tomto predstavení vôbec nebude prekážať,“ zašepkal jej do uška a na pódiu ho vymenil striptér Niko, príslušník SWAT komanda. Úprimne, Niko nám bol najmenej sympatický, bol strašne nabúchaný a celé to hral na sebavedomého ja-viem-že-ma-všetky-chcete samca. Slečnu zdvíhal, hádzal ňou, opieral sa a obtieral sa o ňu, hladkal ju, nechal sa hladkať. Potom sa vešal po strope, váľal po zemi a robil všetky tie správne pohyby. Videli sme zadok aj polovičku penisu. Ideálny čas na prestávku.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Je tu niekto nadržaný?

Opýtal sa moderátor, keď sa onedlho vrátil. Publikum mu odpovedalo pišťaním.

Nasledovali samostatné vystúpenia všetkých troch striptérov, počas ktorých mali dámy pod pódiom možnosť vidieť a cítiť veci, ktoré sa len tak nevidia a necítia. Nastal moment, keď sme začali vážne ľutovať, že nestojíme pod pódiom. Ako prvý Kenzo napochodoval v námorníckej uniforme a plynule prešiel do YMCA. Po ňom sa Diego predviedol v kostýme kostlivca s najlepším vystúpením večera a na záver prišiel Niko ako boxer Rocky.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

V tejto fáze sa striptéri riadne odviazali a nehanbili sa napríklad požičať si od niekoho foťák a odfotiť, čo skrývajú v gatiach. Taktiež nechali obecenstvo, aby im pomohlo s vyzliekaním, prípadne mali dámy možnosť preskúmať štruktúru ich spodnej bielizne naozaj zblízka (rozumej – pritlačili si tváre dvoch nič netušiacich dievčat na rozkrok).

Nadržaným ženám to ale nestačilo a niekedy už boli na hranici udržateľnosti. Striptérom sťahovali gate hneď, ako sa k nim priblížili, nechceli vrátiť slipy, ktorých sa mali len dotknúť alebo po minúte nacvičenej choreografie kričali: „Už sa vyzleč!“

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Chalani vedeli šikovne narábať s uterákmi a so šatkami, hlavne Diego predvádzal vážnu šatkovú cock magic.

Nefalšovaná helikoptéra na záver

Nuž a po dlhom naťahovaní, keď sme videli zadky, videli sme ruky v trenkách, videli sme obrysy a začiatky a stredy a konce, prišlo vyvrcholenie. Hystériu začal Kenzo tým, že odhodil všetky látky a zábrany a spustil nefalšovanú helikoptéru s 25 centimetrami, ktorá prinútila ženské krútiť hlavou viac ako na metalovom koncerte. Diego a Niko po ňom, samozrejme, svoje vystúpenia ukončili podobne veľkolepo.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Večer sa ale nekončí. Zopár osudom vyvolených dievčat dostáva krátky osobný striptíz od striptéra vlastného výberu. Zrazu si všetky ženy kupujú 300 lístkov do tomboly a čakajú, či tiež nevyhrajú lapdance. A my, slepé, hluché a unavené tiež ostávame a čakáme s nimi. Medzitým sa tvorí vibrujúci rad žien, ktoré sa chcú s hviezdami večera odfotiť.

Po polnoci vpustili do klubu chlapov. Tí sa tam nahrnuli ako kobylky, pozbierať už nalomenú úrodu. Budú to mať ale ťažké, keďže striptéri vyšli tiež a tancujú (už oblečení) medzi ženami.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

My sme tombolu nevyhrali, na obťažovanie striptérov sme sa necítili a nalepili sa na nás dvaja Nemci, tak sme to po jednej zabalili a opustili sme zábavu v plnom prúde.

 

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Vyštudovala som prekladateľstvo a tlmočníctvo na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici. Väčšinu života píšem viac-menej do šuflíka (zásuvky). Sebarealizáciu sa okrem písania snažím nachádzať v hudbe. Som ťažký Potterhead, Tolkienovec, Kingovec a Pratchettovec, ale čítam takmer všetko, čo mi príde pod ruku. Okrem detektívok. Facebook

Čítajte ďalej

SkryťZatvoriť reklamu